![](https://www.elb.gr/wp-content/uploads/2023/02/6-1024x461.jpg)
![](https://www.elb.gr/wp-content/uploads/2023/02/14-1024x461.jpg)
![](https://www.elb.gr/wp-content/uploads/2023/02/13-1024x461.jpg)
![](https://www.elb.gr/wp-content/uploads/2023/02/11-1024x461.jpg)
![](https://www.elb.gr/wp-content/uploads/2023/02/10-461x1024.jpg)
![](https://www.elb.gr/wp-content/uploads/2023/02/5-461x1024.jpg)
![](https://www.elb.gr/wp-content/uploads/2023/02/4-461x1024.jpg)
![](https://www.elb.gr/wp-content/uploads/2023/02/3-461x1024.jpg)
![](https://www.elb.gr/wp-content/uploads/2023/02/1-1024x461.jpg)
Κι εκεί που κάναμε ένα έκτακτο meeting σε ‘στενό κύκλο’, είπαμε να κόψουμε και μία Βασιλόπιτα!!! Και η τυχερή @afroditivergidou(μόλις πληροφορήθηκε για την τύχη της, έτρεξε να την παραλάβει!).Και του χρόνου!!!
Κι εκεί που κάναμε ένα έκτακτο meeting σε ‘στενό κύκλο’, είπαμε να κόψουμε και μία Βασιλόπιτα!!! Και η τυχερή @afroditivergidou(μόλις πληροφορήθηκε για την τύχη της, έτρεξε να την παραλάβει!).Και του χρόνου!!!