![](https://www.elb.gr/wp-content/uploads/2022/05/282424757_3194988977409948_5307221006720012157_n-1024x768.jpg)
Με μεγάλη περηφάνια παρουσιάζουμε την πινακίδα που μας απένειμε το Γαλλικό Ινστιτούτο Ελλάδας. Στο πλαίσιο της άριστης συνεργασίας μας καθώς και του υψηλού ποσοστού επιτυχίας μας(ίσο/υψηλότερο από τον εθνικό μέσο όρο ετήσιας επιτυχίας ανά την Ελλάδα) για τις εξετάσεις DELF, DALF, SORBONNE, το σχολείο μας πλέον αποτελεί ένα από τα λίγα επιλεγμένα σχολεία _συνεργάτες του Γαλλικού Ινστιτούτου στην Ελλάδα! Συγχαρητήρια σε όλους καθώς και στην καθηγήτριά μας κ. Νικολέτα Τζημ.!
![](https://www.elb.gr/wp-content/uploads/2022/05/280760153_3194989037409942_512525835533575192_n-1024x768.jpg)